Biz Kimiz

Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan yetkilendirilmiş Türkak’tan akredite edilmiş Orduda’da kurulmuş ilk Özel Gıda Kontrol Laboratuvarıyız.

Babil Laboratuvarı, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü’nün denetiminde 28.11.2019 tarihli kuruluş izni ve 14/01/2020 tarihli, 725 çalışma izin numarası ile çalışma izni alarak faaliyete geçmiş özel bir kontrol laboratuvarıdır. Babil Laboratuvarı, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak hizmet veren ve müşteri memnuniyetini esas tutan, eğitimli personeliyle gıda analizlerinde toplam üç ana hizmet biriminden oluşan faaliyetlerini yürütmektedir. TS EN ISO/IEC 17025’e göre oluşturulan yönetim sistemi Babil Laboratuvarı’nın tüm faaliyetlerini kapsar. Laboratuvarımızda kurulan kalite yönetim sistemi bu standartların şartlarını sağlamakla birlikte, tüm yasal otorite ve kuruluşların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kurulmuş olup, bu görevlerin yerine getirilmesinden Laboratuvar Müdürü sorumludur.

Babil Laboratuvarı gıda maddeleri ile bunların üretiminde kullanılan her türlü ham ve yardımcı maddelerinin, yarı mamul gıda maddeleri ile yan ürünlerinin ithalat, ihracat ve özel istek numunelerinin kalite ve güvenilirlik analizlerini gerçekleştirmekle görevlidir.

Laboratuvarımız; devamlı büyümeyi, büyürken de teknolojiyi takip ederek konusunda lider olmayı hedeflemektedir. Müşteri isteklerini zamanında, tam ve tarafsız olarak karşılama ilkesiyle hareket eden gıda analiz laboratuvarımız, konusunda uzman kadrosuyla tam bir takım ruhu içerisinde hizmet vermektedir.

whatsapp
Hemen Ara
TOP